Trendy polskiego internetu
Sprawdź popularne trendy w polskim internecie! Na topie:
Sofia Ennaoui


Ranking firm pożyczkowych

Ranking i test firm pożyczkowych

16 października 2019, imieniny obchodzą Florentyny, Ambrożego, Gawła. Zobacz: Rocznice.

Dzisiaj polecamy film:

Nowości

Co u nas słychać?
Zmieniamy się
Nowa baza filmów
Polecamy się
Ocenianie filmów
Całe filmy

Filmy

Polecamy nową bazę filmów!
Pełna lista filmów
Wyszukiwarka

WebColor

BlueBerry WebColor - Screenshot
BlueBerry WebColor Screenshot

WebColor a w zasadzie poprawna nazwa to BlueBerry WebColor, jest programem użytkowym, o którym możemy powiedzieć, choć też nie do końca przekonani, że nam się udał. W pewnym sensie w każdym razie.

Program BlueBerry WebColor służy do szeroko pojętej zabawy z kolorami - z założenia te kolory mają potem służyć do użycia na stronach internetowych. Nie jest to oczywiście obowiązkowiem, ale na przykład my wykorzystujemy ten program z powodzeniem cały czas - również do stworzenia tej strony.

WebColor potrafi interpretować kolory zapisane szesnastkowo oraz po przecinku (w formacie r,g,b). Jeżeli brakuje mu jakiejś wartości, to ją sobie uzupełni. Potrafi pobrać kolor z palety systemowej Windows oraz z ekranu - zarówno jako punkcik jak i z niewielką lupą.

Do tego program BlueBerry WebColor ma podręczny magazyn kolorów standardowych, dodatkowy magazyn na kolory (wykorzystywany do przejść), pozwala na transformację koloru (jaśniej - ciemniej) z podziałem na poszczególne kanały RGB jak i z określonym procentowo krokiem. Potrafi tworzyć przejścia między pierwszym a ostatnim kolorem w magazynku kolorów.

Ma jeszcze parę opcji a nie działa w zasadzie tylko jedna - sprawdzanie nowej wersji. To znaczy w chwili gdy to piszę to działa, ale nie ma gwarancji, że jutro też będzie działać - po prostu informacja o najnowszej wersji została na starym serwerze a nie chce mi się przerabiać źródła. Zamiast tego, proponuję regularne odwiedziny naszej strony domowej, gdyż... Wersja 0.2 (aktualna wersja BlueBerry WebColor to 0.1.58) jest całkiem prawdopodobna. Choć niekoniecznie w tym roku, żeby nie było nieporozumień! :D

Licencja - freeware - dla zastosowań niekomercyjnych
Dla zastosowań komercyjnych - skontaktuj się
Dotychczasowa ilość pobrań: 3572
' . . '