Trendy polskiego internetu
Sprawdź popularne trendy w polskim internecie! Na topie:
Sofia Ennaoui


Ranking firm pożyczkowych

Ranking i test firm pożyczkowych

16 października 2019, imieniny obchodzą Florentyny, Ambrożego, Gawła. Zobacz: Rocznice.

Dzisiaj polecamy film:

Nowości

Co u nas słychać?
Zmieniamy się
Nowa baza filmów
Polecamy się
Ocenianie filmów
Całe filmy

Filmy

Polecamy nową bazę filmów!
Pełna lista filmów
Wyszukiwarka

Gry komputerowe

Gra komputerowa to gra kontrolowana za pomocą komputera, w której gracze wpływają na obiekty widoczne na ekranie w celach rozrywkowych. Gra wideo to zasadniczo ta sama forma rozrywki, lecz odnosi się nie tylko do gier uruchamianych na komputerach osobistych, ale również na konsolach czy automatach arcade. Termin gra komputerowa zawiera w sobie również znaczenie gry, wyświetlającej jedynie tekst (przez co teoretycznie może być rozpoczęta nawet na dalekopisie) lub używają innych metod, jak na przykład dźwięku czy wibracji, jako głównego środka przekazu. Zazwyczaj w grach komputerowych określony jest cel i zasady gry, lecz w przypadku bardziej otwartych grach można decydować o tym, co robić w granicach danego wirtualnego świata.

To tyle jeśli chodzi o definicje, jak zwykle wspieramy się na świetnej pod względem przekazu i formy (z treścią jest różnie) Wikipedii.

W dorobku nie mamy dużo gier, może ze trzy, i tylko jedną, której nie wstydzimy się (aż tak bardzo!) pokazać. Gra jest na licencji freeware. Żeby nie przedłużać, niżej "lista". Jedopozycyjna jak na razie.

' . . '