Trendy polskiego internetu
Sprawdź popularne trendy w polskim internecie! Na topie:
Sofia Ennaoui


Ranking firm pożyczkowych

Ranking i test firm pożyczkowych

20 listopada 2019, imieniny obchodzą Edyta, Edmund, Anatol. Zobacz: Rocznice.

Dzisiaj polecamy film:

Nowości

Co u nas słychać?
Zmieniamy się
Nowa baza filmów
Polecamy się
Ocenianie filmów
Całe filmy

Filmy

Polecamy nową bazę filmów!
Pełna lista filmów
Wyszukiwarka

Program komputerowy

Program komputerowy (ang. computer program) - zbiór (ciąg) instrukcji opisujących zadanie lub zadania, które ma wykonać komputer. Można również powiedzieć, że program komputerowy jest pewną metodą obliczeniową wyrażoną za pomocą określonego języka programowania. Jakoś tak to Wikipedia podaje. Ale ja nie o tym. Na tej stronie możesz znaleźć programy komputerowe naszego autorstwa. Zdecydowana większość z nich nie jest już rozwijana i nie planujemy obecnie ich rozwoju - ale działają w miarę przyzwoicie, więc nie ma co poprawiać ;) To oczywiście żart. Każdy program komputerowy, łącznie z legendarnym Tex, ma błędy i tyle, ale jest jeszcze kwestia opłacalności.

W naszej "ofercie" znajdziesz (jak na razie) kilka programów o większej lub mniejszej użyteczności oraz jedną grę. Jak na razie, owa gra i wszystkie programy dostępne są na licencji freeware (uwaga: to nie jest licencja, licencję każdego programu należy przeczytać osobno), przynajmniej dla zastosowań domowych. Dla zastosowań komercyjnych może być różnie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian i udoskonaleń w zawartych tutaj programach - choć nie gwarantujemy, że je szybko wprowadzimy. Powiem wręcz, że uważamy to za raczej mało prawdopodobne... ;)

' . . '