Trendy polskiego internetu
Sprawdź popularne trendy w polskim internecie! Na topie:
Sofia Ennaoui


Ranking firm pożyczkowych

Ranking i test firm pożyczkowych

20 listopada 2019, imieniny obchodzą Edyta, Edmund, Anatol. Zobacz: Rocznice.

Dzisiaj polecamy film:

Nowości

Co u nas słychać?
Zmieniamy się
Nowa baza filmów
Polecamy się
Ocenianie filmów
Całe filmy

Filmy

Polecamy nową bazę filmów!
Pełna lista filmów
Wyszukiwarka

Informacje o stronie

Witaj serdecznie w dziale informacje o stronie - znajdziesz tutaj listę zaleceń i usilnych próśb na temat używanej przez Ciebie przeglądarki, głębi kolorów czy w końcu - rozdzielczości. Oczywiście możesz mieć te informacje w głębokim poważaniu, ale to tylko takie delikatne sugestie.

Przeglądarka internetowa

No cóż, niewątpliwie jest to temat rzeka. Ale tutaj, na szczęście, nie dyskutujemy o wyższości jednego nad drugim, tylko o zaleceniach. Stronę testowaliśmy w następujących przeglądarkach: Internet Explorer 7, Opera 9 i FireFox 2. Oczywiście może się okazać, że strona jest całkowicie czytelna na innych przeglądarkach - fajnie by było i już :) Powyższe trzy zgarniają przeszło dziewięćdziesiąt procent rynku (choć w przypadku strony domowej ciężko mówić o rynku...) więc nie będziemy się przejmować. Użytkownicy innych przeglądarek - wybaczcie.

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość ekranu nie jest najważniejszą cechą, bowiem każde jej ograniczenie można obejść używając pasków przewijania, które pojawiają się na ekranie jeśli strona się na nim nie mieści. Jest tak oczywiste jak... po prostu niewygodne. O ile przewijanie góra-dół jest dość naturalne, o tyle lewo-prawo nie do końca. Dlatego polecamy szerokość ekranu co najmniej 1024 piksele. Informacja skrócona: 1024x768 i wyżej :)

Głębia koloru

Głębia kolorów, która odwzorowywałaby, od biedy, stronę określamy jako ośmiobitową (256 kolorów). Jednak nie ma to większego sensu przy zdjęciach, dlatego zalecamy z dużym naciskiem 24 lub 32 bitową głębię kolorów (16 mln).

Prawa autorskie

Wszelkie autorskie i majątkowe prawa do witryny posiadają Łukasz Nowicki i Łukasz Nowicki chyba, że zaznaczono inaczej.

Wypowiedzi w komentarzach i w Księdze Gości są wyłączoną własnością tych osób, które je wprowadzają i to te osoby ponoszą odpowiedzialność za ich treść.

  • Ikony nuoveXT, licencja GPL, autor Alexandre Moore
    http://www.iconsdesigns.com/nuovext/
  • Ikony silk, licencja CC, autor Mark James
    http://www.famfamfam.com/lab/icons/silk/
  • Flagi, licencja Public Domain, autor Mark James
    http://www.famfamfam.com/lab/icons/flags/
' . . '